Wynajem fontann czekoladowych, barman na wesele, drink bar - K&C ELITTE

Wypożyczamy

 • 011[1].jpg

  Fontanny Czekoladowe

  Od tysiącleci, czekolada jest fenomenem, budzącym niemałe emocje, który fascynował i nadal zadziwia ludzi. Czekoladzie niezwykle trudno się oprzeć - to nie ulega wątpliwości. Jej szlachetny smak urzeknie każdego, kto skosztuje chociaż raz tego przysmaku. Dlatego też czekoladę można podawać na różne sposoby. Jednym z nich jest czekoladowa fontanna, dzięki której możemy oblać ulubione kawałki owoców płynną czekoladą i rozkoszować się jej delikatnym smakiem.
  Fontannę czekolady możesz wyeksponować na każdym małym i dużym przyjęciu od imienin, urodzin i chrzcin po komunie, bankiety i wesela…

   

 • 013[1].jpg

  Podesty do fontann czekoladowych

  Podesty do fontann czekoladowych, dodadzą każdej fontannie elegancji, poprawiając jej prezencję. Podest umożliwia również odpowiednie ułożenie i wyeksponowanie serwowanych przekąsek i dodatków.
  Dzięki wykonaniu w jednej całości, lepiej prezentują się od innych podestów składanych z dwóch części, które po złączeniu ciężko idealnie spasować, są niestabilne, narażone na przesunięcia a poprzez zabudowę ograniczają rozłożenie przekąsek. Podesty wykonane są z pleksi mlecznej grubości 5mm; Podświetlone diodami RGB; Sterownik umożliwia emitowanie światła w 16 kolorach, oraz sterowanie zmianą kolorów w 4 programach; Wybór odpowiedniego koloru lub programu dokonywany jest zdalnie za pomocą pilota bezprzewodowego odpornego na zakłócenia. Możliwość ułożenia przekąsek na każdym poziomie.

 • warnik_wynajem.jpg

  Warniki i filiżanki

  Jak często na weselu musiałeś prosić kelnera aby podał Tobie herbatę lub kawę a i tak jej nie otrzymałeś lub po bardzo długim czasie?  Spraw aby zaproszeni goście mieli nieograniczony dostęp do gorącej kawy czy herbaty. Udostępnij punkt z gorącą wodą, kawą i herbatą aby w każdej chwili Twoi goście mogli zaparzyć sobie kawę czy herbatę.