Pomysł na biznes - atrakcje weselne - K&C ELITTE

Pomysł na biznes

 

Lody włoskie na weselu…  Dlaczego nie? Lody obecne są na każdym weselu, tylko dlaczego są to desery lodowe, podawane już częściowo roztopione albo w danej chwili nie mam na nie ochoty? Dlaczego restauracje nie udostępniają maszyny do lodów włoskich do której mógłbym podejść i poprosić o loda w każdej chwili oraz w moim ulubionym smaku…?  Tu nasuwa się pomysł dla firm które organizują wesela. Zaproponujcie Parze Młodej lody włoskie w wafelkach lub pojemnikach jako deser z owocami robione na poczekaniu. Jest to wyśmienita i nowa atrakcja dla gości. Można wiele zaoszczędzić gdyż koszt deseru lodowego znacznie przewyższa koszt loda włoskiego... Na rynku pojawiają się firmy oferujące lody włoskie nie tylko na weselach ale również eventach, festynach, czy masowo uczęszczanych miejscach np.: plażach. Takie firmy posiadają mobilne Ice Bary z własnym źródłem prądowym. Ciekawy pomysł na dodatkowy dochód...? Jestem przekonany że tak.

Posiadają Państwo Dom Weselny w ofercie którego brak fontanny czekoladowej…?
Obecnie Pary Młode chciałby zorganizować wesele, które zostanie na długo w pamięci zaproszonych gości. Szukają wiele atrakcji które uczynią przyjęcie szczególnie wyjątkowym. Jedną z takich atrakcji jest fontanna czekoladowa, która po woli staję się obowiązkową atrakcją. Wychodząc naprzeciw Młodej Parze restauracje coraz chętniej oferują fontannę czekoladową w cenie organizacji wesela, przekonując tym sposobem do siebie klientów. Młodzi nie muszą martwić się w doborze firm które zorganizują taką atrakcję oszczędzając czas i pieniądze.
Kupując u nas wybrany zestaw fontanny czekoladowej z podświetlanym podestem gwarantujemy dostarczenie produktu osobiście. Na miejscu przeprowadzimy krótkie szkolenie z zakresu obsługi fontanny czekoladowej. O szczegóły pytaj sprzedawcę.

Jesteś dobrym barmanem i uważasz że szef mało Ci płaci…?
Spróbuj własnych sił i otwórz działalność usługową na weselach oferując Drink Bar. Nadal jest duże zapotrzebowanie na eventach i weselach na usługi barmańskie. Dodaj do tego fontannę czekoladową lub watę cukrową i sukces gwarantowany. Nie zapomnij o reklamie… Zaopatrz się u nas a my dodamy Twoją firmę do polecanych i współpracujących z nami. Szczegóły oferty współpracy znajdziesz w regulaminie.